W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Dni adaptacyjne

Zapraszamy do galerii zdięć

BWA

bwa

Przedszkolaki z Art School jadą na wystawę do Galerii Sztuki BWA w Olsztynie.

21 maja o godz. 11.00 najstarsze Przedszkolaki pojadą do Galerii Sztuki BWA w Olsztynie. Dzieci obejrzą wystawy: „Raj dla dzieci. Inspiracje” oraz „Przedziwny ogród Wilkonia”.

Obie wystawy są znakomitą okazją do wprowadzenia Dziecka w świat sztuki. Sala Główna BWA została zaaranżowana w sposób przyjazny dla Dzieci jako miejsce twórczego spędzania czasu i poszukiwania inspiracji. Podczas zwiedzania wystawy najmłodsi widzowie będą mogli również zrealizować swoje plastyczne wizje poprzez rysowanie kredą na specjalnych wielkoformatowych płytach, czy malowanie farbami. Sala została zamieniona w wielki, tajemniczy ogród, wypełniony rzeźbami z pełnego drewna, przedstawiającymi znane i wymyślone zwierzęta. Autorem prezentowanych prac jest Józef Wilkoń.

Życzymy Przedszkolakom wielu wspaniałych wrażeń.