W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Urodziny Oli i Michasi 08

Zapraszamy do galerii zdięć

Bajkowe ludki

bajkoweludki

„Bajkowe ludki” – „Konkurs plastyczny” organizowany przez Przedszkole Art School dla Dzieci i ich Rodziców.

W związku ze zbliżającymi się VII Światowymi Dniami Bajki, Przedszkole Art School ogłasza konkurs na przestrzenną pracę plastyczną przedstawiającą postać z bajki braci Grimm. Konkurs jest przeznaczony dla Dzieci z Przedszkola Art School i ich Rodziców. Prace należy składać u Pań wychowawczyń do dnia 25.05.2013r. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone oraz przedstawione na wystawie podczas Światowych Dni Bajki w Ostródzie.

Regulamin konkursu „Bajkowe ludki”

1) Konkurs kierowany jest do dzieci z Przedszkola Art School i ich Rodziców. Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności plastycznych, wyobraźni i aktywności twórczej dzieci.

2) Praca musi przedstawiać postać z bajki braci Grimm oraz być pracą przestrzenną.

3) Praca powinna mieć doczepioną metryczkę zawierającą: nazwę postaci, która została przedstawiona, imię, nazwisko i wiek Dziecka oraz informację - z kim została wykonana.

4) Pracę należy składać do Pań wychowawczyń do dnia 25.05.2013r.

5) Kryterium wyboru najlepszych prac będzie sposób i estetyka wykonania, pomysłowość, dobór materiałów, zgodność tematu pracy z regulaminem.

6) Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 28.05.2013r.

7) Uczestnictwo w konkursie oznacza udzielenie zgody na publikację imienia i nazwiska jego uczestnika.

8) Najciekawsze prace zostaną nagrodzone oraz zaprezentowane podczas wystawy na Światowych Dniach Bajki w Ostródzie.

Organizator Konkursu
Małgorzata Łojewska