W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Na basenie

Zapraszamy do galerii zdięć

VII Światowe Dni Bajki

swiatowe dni bajki

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż Przedszkole Art School prowadzone przez Olsztyńską Grupę Edukacji Dziecięcej EDU Sp. z o.o. zgłosiło swój akces w VII Światowych Dniach Bajki organizowanych w dniach 31 maja – 2 czerwca 2013 roku w Ostródzie.
Już dziś przedstawiamy Państwu zgłoszone przez nas propozycje programu:

  1. „Artschoolowa Galeria”.
  2. „Mini Koncert Bajkowej Piosenki”.
  3. Występy dzieci – laureatów Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Przedszkole Art School.
  4. Wystawa „Bajkowe Ludki”.
  5. Spektakl teatralny – rodzice, kadra i dzieci z Przedszkola Art School.
  6. „Taneczny Show”.
  7. Przedstawienie teatralne „Czarodziejskie meble”.

My prezentujemy się 2 czerwca w Centrum Targowo – Konferencyjnym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców i dzieci z Przedszkola Art School