W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Urodziny Pawełka

Zapraszamy do galerii zdięć

Zajęcia na basenie

ZAJĘCIA NA BASENIE z cyklu „Pływające dzieciaki”

basen

Szanowni rodzice!

Od 15 października (poniedziałek) rozpoczynamy zajęcia na basenie z cyklu „Pływające dzieciaki”.

W tym roku proponujemy dzieciom zajęcia na Basenie Uniwersyteckim przy ul. Tuwima. Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki, co dwa tygodnie, w dwóch grupach. I grupa – w godz. 13.00 – 13.30, II grupa – w godz. 13.30 – 14.00. Wyjazd dzieci z przedszkola (obu grup) o godz. 12.30. Powrót ok. godz. 14.45.

Zajęcia są dodatkową propozycją Przedszkola Art School zorganizowaną na prośbę Rodziców i są dodatkowo płatne. Koszt zajęć oraz transportu rozliczony jest na zgłoszone dzieci. Prosimy o wpłacanie pieniążków za te zajęcia w sekretariacie do 5 – ego dnia rozpoczynającego się miesiąca. Wyjątkowo w październiku prosimy o dokonanie wpłaty do 17 października.