W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • wycieczka z okazji dnia dziecka_11

Zapraszamy do galerii zdięć

Bajki, Bajki, Bajki…

18 października o godz. 10.45 zagości u nas ponownie teatr. Tym razem dzieci zobaczą bajkę pt. „Zaczarowane kalosze”.

bajkajesien

Tę bajkę od nowa co roku pisze jesień, bursztynową barwą rysując scenografię, przygrywa nam stukającymi kroplami deszczu o metalowe balustrady, do rytmów dziecięcych kaloszy wskakujących w kałuże. Ta muzyczna bajka zdradza wszystkie sekrety złotej pory roku. Jednak w mieście, trudno dostrzec jesienną krzątaninę i ten przygotowawczy do zimy gwar, w którym każdy mieszkaniec świata wtapia się jakby w stukot nigdy  nie zatrzymującego się zegara.

My ten zegar  zatrzymamy i zaprosimy Dzieci do lasu, by poznały jesień w prawdziwej jej istocie. Tam zaczyna się droga do tajemniczej złotej krainy, której  szukają Ania i Piotruś, bohaterowie przedstawienia. Czy uda im się odnaleźć zaginiony złoty świat?

Popatrzcie i posłuchajcie…