W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Impreza integracyjna

Zapraszamy do galerii zdięć

Warsztaty kulinarne

warsztaty_kulinarne

Wraz z nadejściem Nowego Roku, Art School przygotował dla dzieci następną niespodziankę.

Są nią „Warsztaty kulinarne”.

„Warsztaty kulinarne” to czas na brudzenie rączek, wąchanie świeżych ziół i przypraw, testowanie nowych smaków, opowiadanie o smakołykach oraz ich robienie.

Odbywać się one będą w grupach, w ramach zajęć przedszkolnych. W zajęciach będą mogli uczestniczyć Rodzice.

„Warsztaty kulinarne” odbywać się będą zawsze w ostatni piątek miesiąca, i tak:

  • 27 stycznia – w grupie 2,5 – latków,
  • 24 lutego – w grupie 3 – latków młodszych B,
  • 30 marca – w grupie 3 – latków starszych A,
  • 27 kwietnia –w  grupie 4 – latków,
  • 25 maja – w grupie 5,6 – latków.

Rodzice zainteresowani uczestnictwem w zajęciach proszeni są o zgłaszanie się do pani Eli.