W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Eksperymenty

Zapraszamy do galerii zdięć

Jesienne zajęcia

zajecia-01

Szanowni Rodzice!

Nauczyciele z Przedszkola Art  School serdecznie zapraszają Państwa na

„Jesienne zajęcia otwarte”.


zajecia-parasol

Pani Sylwia – wychowawczyni grupy  2,5 – latków - zaprasza 29 listopada o godz. 15.30 na „Deszczowe zabawy”, podczas których będą rozwijane umiejętności uczestniczenia w zabawach z elementami improwizacji ruchowej.

zajecia-wiewiorka

Pani Monika – grupa 3 – latki młodsze - zaprasza 17 listopada o godz. 15.30 na „Jesienny piknik z wiewiórką Tosią”.

zajecia-krasnal

Pani Dorotka – grupa starszych 3 – latków - zaprasza 16 listopada o godz. 16.30 na zajęcia otwarte „Witajcie w naszej bajce…” z wykorzystaniem literatury dziecięcej.

zajecia-listki

Pani Judytka – grupa 4 – latków zaprasza 1 grudnia o godz. 17.00 na zajęcia „Mali odkrywcy”, podczas których dzieci wspólnie z rodzicami będą wykonywały różne doświadczenia z wodą.

zajecia-koszyk

Pani Michalina – grupa 4 i 5,6 – latków zaprasza 22 listopada na warsztaty plastyczne z wykorzystaniem produktów spożywczych pt. „Ryż, kasza, płatki kukurydziane – obrazy malowane”.