W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
 • Wieczór Kolęd i Pastorałek

Zapraszamy do galerii zdięć

Konkurs plastyczny

konkurs-plastycznySerdecznie zapraszamy przedszkola  do wzięcia udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM organizowanym DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM,  Z OKAZJI „URODZIN OJCZYZNY, które obchodzimy 11 listopada”.

Regulamin konkursu: 

1) Cel konkursu:

 • -pobudzenie wyobraźni dziecka,
 • -rozwijanie twórczej aktywności dziecka,
 • -promowanie miasta, regionu w obszarze geograficznym, przyrodniczym i społecznym,
 • -kształtowanie uczuć patriotycznych u dzieci.

2) Zasady:

 • -w konkursie mogą brać udział dzieci w wieku od 3-6lat,
 • -warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia,
 • -prace powinny być wykonane indywidualnie,
 • -do konkursu przedszkole może zgłosić dowolną ilość dzieci.

3) Zgłoszenie:

-prace konkursowe można wysłać za pośrednictwem poczty (listem poleconym),  bądź dostarczyć je osobiście do kancelarii przedszkola Art School do dnia 04.11.2011 (dokładny adres placówki wraz z godzinami urzędowania kancelarii, dostępny na  naszej stronie internetowej, bądź pod nr 89-523-69-10).

4) Kryteria oceny:

 • -dobór tematyki,
 • -umiejętność wydobywania myśli przewodniej,
 • -oryginalność wykonania,
 • -ogólny wyraz artystyczny.

5) Nagrody:

-komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę I, II i III miejsca, dla których przewidziana jest nagroda,

-organizatorzy przewidują również wyróżnienia. 

WSZYSTKIE PRZEDSZKOLA BIORĄCE UDZIAŁ W NASZYM KONKURSIE OTRZYMUJĄ DYPLOMY UCZESTNICTWA , A NAUCZYCIELE IMIENNE PODZIĘKOWANIA.

Serdecznie zapraszamy:
Nadzór merytoryczny pełni:
Dyrektor Przedszkola Art School
mgr Joanna Kileńska
Organizator konkursu:
mgr Elżbieta Szwarc