W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Teatr Narwal

Zapraszamy do galerii zdięć

Sortowanie śmieci

Szanowni Państwo!


Dzieci z Przedszkola Art School biorą udział w programie:

zaklad-komunalny

„Olsztyńskie Pięciolatki Segregują Odpadki”

Jest to program Olsztyńskiego Zakładu Komunalnego, który ma na celu kształtowanie świadomości ekologicznej dzieci w wieku przedszkolnym.

W pierwszej etapie programu -  28 października o godz. 9 - tej w grupie 5,6 – Latków w Przedszkolu Art  School odbędą się zajęcia przybliżające dzieciom tematykę związaną z selektywną zbiórką surowców wtórnych.

Zajęcia będą prowadzone metodami aktywizującymi.  Podczas zajęć dzieci spotkają się ze zwierzętami  żyjącymi w zaśmieconym lesie, będą się bawiły pacynkami, wezmą udział w różnych dydaktycznych zabawach.

W drugim etapie – dzieci pojadą na wycieczkę do Działu Odzysku i Recyklingu Surowców Wtórnych w Olsztyńskim Zakładzie Komunalnym. Dowiedzą się, co dzieje się z odpadami z pojemników do selektywnej zbiórki, jak przebiega sortowanie surowców wtórnych, ich belowanie