W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Figlolandia

Zapraszamy do galerii zdięć

Szkoła dla rodziców

Szanowni Państwo, w ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną Nr 3 w Olsztynie oraz „Warsztatów psychoedukacyjnych dla Rodziców” serdecznie zapraszamy na:

40 – godzinny program pt.

„ JAK MÓWIĆ, ŻEBY DZIECI NAS SŁUCHAŁY I JAK SŁUCHAĆ, ŻEBY DZIECI DO NAS MÓWIŁY”


Warsztaty prowadzą:

Psycholog Ewa Świetlik-Amarowicz,
Psycholog Małgorzata   Chróst
 

„Szkoła dla Rodziców” to warsztaty dla  każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi.

 
Dzięki  tym  zajęciom  możecie państwo:
  • nauczyć się rozwiązywać problemy wychowawcze
  • nabyć nowych umiejętności porozumiewania się
  • rozpoznawać, kontrolować i wyrażać uczucia
  • nauczyć się umiejętnie stosować nagrody i kary
  • posiąść umiejętność stawiania jasnych granic i wymagań
  • nauczyć się zachęcać dziecko do współpracy,
  • wspólnie rozwiązywać konflikty,
  • uczyć dziecka samodyscypliny, wdrażania do samodzielności, uwalniać dzieci od grania ról, wzmacniać ich poczucie własnej wartości poprzez pochwałę opisową
  • znaleźć odpowiedzi na nurtujące was pytania

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 89-523-69-10

Zapisy trwają do 18 października 2011 roku.

Zajęcia planujemy rozpocząć 24 października o godz. 16.45.

Odbywać się będą w grupach liczących maksymalnie 15 osób i obejmą dziesięć 4- godzinnych spotkań raz w tygodniu  na terenie Przedszkola Art School.