W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Halloween

Zapraszamy do galerii zdięć

Warsztaty w Art School

„Bawiąc się, dziecko uczy się poruszać w świecie właśnie dlatego że robi na niby to, co później będzie musiało robić naprawdę”.

Umberto E

Drodzy Rodzice

Jeśli chcecie rozwijać w swoim dziecku twórczość, wyobraźnię oraz inne zdolności, Przedszkole ART SCHOOL serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na warsztaty tematyczne, które odbywać się będą w soboty i niedziele od godziny 9.00.

Dzięki warsztatom dzieci mogą wzbogacić własną pomysłowość, odkryć własne możliwości i uzdolnienia artystyczne, zdobyć dodatkową wiedzę oraz rozwijać swoje talenty  i zainteresowania.

Zapisy w sekretariacie Przedszkola lub telefonicznie.

Propozycje warsztatów tematycznych dla dzieci:

  • Plastyczo – techniczne. Na tych zajęciach dzieci poznają różne techniki plastyczne. Będziemy lepić, wycinać, kleić, malować, rysować tworzyć własne kompozycje, realizować swoje pomysły. Na koniec podziwiać staranność wykonania prac i rozmawiać o sztuce, a przez zabawę uczyć się historii sztuki, poznawać sławnych artystów.
  • Taneczne - Zajęcia taneczne z wykorzystaniem instrumentów muzycznych umożliwią dziecku określanie tempa w muzyce, potarzanie rytmu, uwrażliwią go na piękno otaczających dźwięków. Doskonalą zabawę zapewnią również zabawy taneczne,  ruchowo- muzyczne podczas, których dzieci będą uczyły się inscenizacji oraz słów piosenek.
  • Teatralne  z elementami dramy - Zajęcia na których dzieci będą miały okazję wykorzystać swoją wyobraźnię do tworzenia ciekawych scenariuszy bajek, kukiełek i pacynek ,scenografii. Dodatkowo warsztaty o tej tematyce to również doskonała zabawa połączona z ćwiczeniami wspomagającymi rozwój mowy dzieci (wierszyki na dykcję, gimnastyka buzi i języka itp.)
  • Badawcze - warsztaty pt. ,,Laboratorium małego badacza” to właśnie na tych zajęciach będziemy odkrywać, konstruować i doświadczać. Zajęcia eksperymentalne na których dzieci będą poznawać świat poprzez proste doświadczenia związane z prawami natury . Dowiedzą się ważnych rzeczy  np. o ekologii,  a poprzez obserwację własną lub zabawę ukierunkowaną będą tworzyć problemy badawcze i szukać do nich rozwiązań.