W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Międzykulturowość Anglia

Zapraszamy do galerii zdięć

Artschoolowe lato

NAJBLIŻSZE TYGODNIE W PRZEDSZKOLU ART SCHOOL

będą jak zawsze obfitowały w mnóstwo niespodzianek. 

Z cyklu ARTSCHOOL-OWE LATO odbędą się zajęcia pod hasłem: 

art-lato01 1. „Wakacje nad morzem” – dzieci zapoznają się
z różnymi kolorowymi rybami oraz zwierzętami mieszkającymi w morzu, porozmawiają
o muszelkach, posłuchają – co w nich szumi, wykonają prace plastyczne „Moje kolorowe muszelki”, akwarium z własnoręcznie wykonanymi rybkami z masy solnej (ozdobią je i  nadadzą im imiona), nauczą się marynarskiej piosenki, będą brały udział w zabawach ruchowych o tematyce morskiej.

art-lato02 2. „Podróż pociągiem po Europie” – podczas zajęć dzieci odbędą podróż do Francji, Niemiec, Grecji, Włoch, wykonają swój wakacyjny pociąg – każde dziecko wykona techniką collage wagonik, będą również zabawy ruchowe związane z różnymi środkami transportu, nauka powitań w różnych językach, zabawy przy muzyce francuskiej, niemieckiej, greckiej
i włoskiej. Pamiątkami po tych zajęciach będą: wieża Eiffla, krokodyl Schnappi z tkaniny, rzeźba oraz pizza z plasteliny.

art-lato03 3. „Może do Afryki?” – dzieci zapoznają się
z mieszkańcami Afryki, nauczą się piosenki
i afrykańskiego tańca, wykleją bibułą kontynent Afryki, obejrzą maski afrykańskie i wykonają je
z papieru, zrobią własnoręcznie ozdoby afrykańskie oraz szałasy, a potem będą się w nich wspaniale bawić!

art-lato04 4. „Księżniczki i rycerze” – te zajęcia pozwolą dzieciom wkroczyć w „Krainę Baśni”, poznają bajki
o królewnach i rycerzach, wykonają olbrzymi zamek
z kartonów, zrobią plakaty księżniczek
i rycerzy, korony, przygotują
i przedstawią teatrzyk kukiełkowy o księżniczce.
Na koniec odbędzie się bal na zamku w sali „PAŁAC”.

art-lato05 5. „Wśród klownów i czarodziei” – to będzie prawdziwy raj dla dzieci, które pomalują sobie twarze, wykonają nosy klowna, przebiorą się oraz zobaczą „Czarodziejskie sztuczki” – „Czary mary
z kapelusza”.

art-lato06 6. „Kolorowy tydzień: - każdy dzień będzie miał swój KOLOR.

PONIEDZIAŁEK to Dzień „ŻÓŁTY”, WTOREK – „CZERWONY”, ŚRODA – „ZIELONY”, CZWARTEK – „NIEBIESKI”, A PIĄTEK – TO ULUBIONY KOLOR KAŻDEGO DZIECKA.

W poszczególne dni przyjdą ubrane pod kolor dnia, będą uczestniczyły
w zabawach dotyczących danego koloru – zabawy z chusta animacyjną Klanzy, wykonają różnorodne prace plastyczne w danym kolorze.


art-lato07 7. „Lecimy balonem” – to zajęcia
z balonami i o balonach, o lotach balonem do tęczy  również. Dzieci wykonają twarze z balonów oraz olbrzymia tęczę.

ARTSCHOOL-OWE DZIECI CZEKA MOC ATRAKCJI!!!