W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Mikołajki

Zapraszamy do galerii zdięć

Dzień Pluszowego Misia

s4 dzien pluszowego misia 1637876927 3265Na misiowe urodziny

Jest taka zabawka na świecie,
wszyscy o niej dobrze wiecie.
Ma dwie łapki, brzuszek, uszka,
jest mięciutki, jak poduszka.

Każdy człowiek, mały, duży.
Wie, do czego misio służy.
Że on jest do przytulania,
do sekretów powierzania.

Do płakania, gdy Ci smutno,
do zabawy, gdy Ci nudno.
Do gniecenia, tarmoszenia,
do kochania i lubienia.

Wszystkie misie w naszym kraju
urodziny dzisiaj mają.
Dzieci wraz z nimi świętują,
Kochać misie obiecują.

Kubuś Puchatek , Miś Paddington , BooBoo, Miś Yogi, Miś Uszatek, Coralgol, Gumisie, Baloo, Gummi Miś... i wiele ,wiele innych. Wymieniać można bez liku …
A może masz ochotę pokazać nam swojego ulubionego misia?


24 listopada świętować będziemy
Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia każdy przedszkolak może przynieść ze sobą swojego najukochańszego misia, zachęcamy również do ubioru w kolorze brązowym .
Zapewniamy niezwykłą zabawę oraz spotkanie z ,,Gościem specjalnym- Panem Misiem”