W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Zajęcia w Art School

Zapraszamy do galerii zdięć

Dzień Niezapominajki

13 maja w naszym przedszkolu obchodzimy święto ekologiczne

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ NIEZAPOMINAJKI

plakat-dzin-niezapominajki

15 maja w Polsce obchodzone jest Święto Przyrody i Ekologii Dzień Polskiej Niezapominajki. Święto ma na celu promowanie walorów przyrodniczych, stałe przypominanie o ochronie środowiska i zachowaniu różnorodności biologicznej Polski, zachowanie od zapomnienia ważnych chwil w życiu, osób, miejsc historycznych i sytuacji. Przypomina o szacunku,  jaki powinniśmy żywić dla przyrody "małej i wielkiej Ojczyzny". Jest doskonałą lekcją edukacji dla młodego pokolenia, skoro odbywa się na łonie natury, a wykładowcami są leśnicy, pszczelarze, rolnicy ekologiczni, czy miejscowi przewodnicy turystyczni.

 

Do tradycji święta weszło, by w tym dniu, kalendarzowej i katolickiej św. Zofii, wykonać kartki pamięci, uczestniczyć w konkursach np.: wiedzy ekologicznej, literackim, układania polnych kwiatów w bukietach, piosenki wiosennej czy też w warsztatach plastycznych. Uznaliśmy zatem, że warto iść za Andrzejem Zalewskim - redaktorem radiowej Jedynki prowadzącym Eko Radio, który jest inicjatorem święta i przyłączyć się do akcji J.

Ponieważ 15 maja w tym roku wypada w niedzielę, my obchodzimy Święto Niezapominajki 13 maja.

Projekt będzie realizowany w kilku etapach.

Nasze dzieci będą wręczały mieszkańcom Jarot wykonane własnoręcznie cudowne niezapominajki, panie wychowawczynie przewidziały również wiele zabaw, gier na świeżym powietrzu, oraz oczywiście konkursów z nagrodami. Na pewno będziemy się doskonale bawić, a po weekendzie posadzimy sadzonki NIEZAPOMINAJEK na terenie przedszkola.

Ostatnim etapem projektu będzie wycieczka do lasu gdzie dzieciaczki będą uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez Nadleśnictwo Olsztynek.