W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Warsztaty wielkanocne 2012

Zapraszamy do galerii zdięć

Międzynarodowy Dzień Pizzy

pizza-art-school-olsdztyn

Czwartek, 9 luty 2023 Międzynarodowy Dzień Pizzy

Tego dnia 2,5 -latki, 3- latki oraz 4- latki będą przygotowywać pizzę razem z Wychowawcą.
Sale naszego przedszkola zamienią się w prawdziwe pizzerie. Podczas zajęć dzieci będą miały okazję przygotować wspólnie pizzę oraz zobaczyć jakich składników potrzeba, aby ją przygotować.
Starszaki – 5-latki i 6- latki wybiorą się na warsztaty robienia pizzy do Pizzerii Mała Italia (ul. Hanowskiego 9).
Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się w jaki sposób funkcjonuje restauracja, dlaczego ważna jest dbałość o higienę oraz dlaczego trzeba pilnowania jakości i świeżości produktów. Po części teoretycznej, przedszkolaki przygotują swoją pizzę pod okiem wykwalifikowanego kucharza, który pokaże im również proces wypieku oraz podania pizzy.

Warsztaty 9 lutego:

  • 9:00-11:00 Grupa Zoo (p. Kaludia K.) i Grupa Tęcza (p. Asia)
  • 11:00-13:00 – Grupa Badacze (p. Kasia)

Warsztaty 10 lutego:

  • 9:00-11:00 - Grupa Odkrywcy (p. Marlena)
  • 11:00- 13:00- Grupa Łąka (p. Dominika)