W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Dzień Policjanta

Zapraszamy do galerii zdięć

Konkurs plastyczny

mieszkancylasow


Dla dzieci z Przedszkola Radość i Przedszkola Art School, niezależnie od wieku (prace indywidualne).

Temat: „Mieszkańcy wiosennej łąki" 

zadaniem konkursowym jest wykonanie dowolnego mieszkańca łąki (biedronki, motyla,żaby itp.)

Technika wykonania pracy: dowolna
Format pracy: praca przestrzenna
Termin składania prac:Od 10.05.2021- 31.05.2021

Wykonane prace należy przynieść
Do przedszkola podpisane
Imieniem oraz nazwiskiem,
A także grupą dziecka.

Nie obędzie się bez nagród. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Regulamin konkursu „Mieszkańcy Wiosennej Łąki"

  1. Czas trwania konkursu: 10.05.2021 – 31.05.2021
  2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich dzieci z Przedszkola Art School i Przedszkola Radość niezależnie od wieku (prace indywidualne, nie przyjmujemy zgłoszeń grupowych).
  3. Zadaniem konkursowym jest wykonanie dowolnego mieszkańca łąki (biedronki, motyla, żaby, pszczoły itp.).
  4. Format pracy: praca przestrzenna.
  5. Technika wykonania pracy: dowolna
  6. Wykonane prace należy przynieść do przedszkola podpisane imieniem, nazwiskiem oraz grupą dziecka w wyznaczonym terminie.
  7. Dla uczestników konkursu przewidziane są dyplomy i nagrody.