• Na basenie

Spotkanie z terapeutami

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy Rodziców Dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego lub opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju na spotkanie z Zespołem Terapeutów działających w naszych placówkach i Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Art – sukces" w Olsztynie, które odbędzie się 5 lutego w godz. od 15:00 do 17.00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School, ul. Dolna 16.
Spotkania będą miały charakter indywidualnej konsultacji ze specjalistami: psychologiem, logopedą, terapeutą SI, oligofrenopedagogiem, pedagogiem, fizjoterapeutą.
Podczas spotkań terapeuci dokonają Wielospecjalistycznej Oceny Poziomu Funkcjonowania Dziecka.
Prosimy o wcześniejsze umówienie się na konkretną godzinę, osobiście lub telefonicznie z Panią Pauliną – sekretariat w szkole 666-405-407.

Dyrektor Placówek Art School i Radość
Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Art – sukces"

Joanna Kileńska