W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

Szalony Naukowiec

Drukuj PDF

szalony-naukowiec

Zajęcia Szalony Naukowiec są podzielone na dwie kategorie: Zajęcia Sensoplastyczne oraz Eksperymenty. Są one skierowane do dzieci 5/6 letnich.
Godzinne zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu.

Sensoplastyka to edukacja sensoryczno – plastyczna, która od pierwszych chwil życia wpływa na optymalny rozwój całego ciała.
Podczas Zajęć Sensoplastycznych wykorzystujemy materiały plastyczne, które uczestnicy samodzielnie przygotowują z produktów spożywczych.

Najważniejszym podsumowaniem zajęć Sensoplastycznych jest zdanie, które każdy z nas dobrze zna:

,,Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko" ????
Efektowne i bezpieczne eksperymenty prowadzone są w białych fartuchach. Warsztaty to mix najbardziej lubianych i zjawiskowych doświadczeń, które bawią i uczą.

Przełamiemy stereotypy, że nauka jest nudna.