W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

Kreatywny Przedszkolak

Drukuj PDF

 origami-olsztyn

Zajęcia kreatywne dla przedszkolaków to głównie nauka poprzez zabawę, która pobudza wyobraźnię oraz rozwija u dzieci pracę w grupach. Zajęcia te pozytywnie wpływają na usprawnianie zdolności manualnych, koncentracji oraz uczą cierpliwości. W czasie zajęć kreatywnych dzieci poznają interesujące sposoby spędzania czasu wolnego bez wykorzystania do tego smartfonów lub innych urządzeń elektronicznych. Podczas zajęć korzystamy z różnego rodzaju materiałów dostępnych i produktów bezpiecznych dla zdrowia dzieci. Zapraszamy dzieci od 4 roku życia.

Podczas zajęć wykonujemy:

  • origami
  • tworzymy ozdoby z materiałów dostępnych ( np. jarzębina, makaron, liście itp.)
  • wykonujemy prace plastyczne za pomocą stóp, dłoni rolki do papieru,
  • talerzyków papierowych
  • kartonowy świat – kolorowanki 3D
  • ozdabiamy styropianki
  • malujemy na szkle
  • bawimy się ciastoliną, plasteliną, modeliną
  • wykonujemy prace plastyczne indywidualnie i w grupach
  • Podczas zajęć rozwijamy dziecko polisensorycznie.

Zapraszamy na zajęcia oywarte!!!