W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Dom Gazety Olsztyńskiej

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

mis ratownik

21.06 w Przedszkolach: Art School i Radość odbędą się autorskie warsztaty „Miś Ratownik” przeprowadzone przez Ratownika Wodnego - Panią Aleksandrę Harpak. Nauka poprzez zabawę oraz wspólne rozwiązywanie problemów, pokaz sprzętu ratowniczego i jego użycia, to tylko niektóre z elementów warsztatów.

Zajęcia mają na celu uświadomienie dzieciom zagrożeń związanych z wypoczynkiem nad wodą, poznanie zasad bezpiecznego spędzania czasu nad wodą, rozpoznawania sytuacji niebezpiecznych nad wodą i radzenia sobie z nimi, a także naukę numeru alarmowego oraz poznanie oznaczenia kąpielisk.

Harmonogram spotkań:

Janowicza

  • gr. 4,5 – godz. 10.00
  • gr. 5,5 – godz. 10.35
  • gr. 6 - godz. 11.05

Barczewskiego

  • gr 5A – godz. 12.00
  • gr. 5B – godz. 12.30
  • gr. 6 - godz. 13.00

 

Autorskie warsztaty dla RODZICÓW: ,, Bezpieczne przebywanie dzieci nad wodą”

19.06 i 20.06 w Przedszkolach: Art School i Radość odbędą się autorskie warsztaty skierowane do Rodziców: „Bezpieczne przebywanie dzieci nad wodą” przeprowadzone przez Ratownika Wodnego - Panią Aleksandrę Harpak.
W czasie spotkania zostaną przedstawione różnorodne zagrożenia i niebezpieczne sytuacje mogące wydarzyć się nad wodą.
Pani Ola przedstawi sposoby zapobiegania wypadkom nad wodą oraz uświadomi, jakie zagrożenia istnieją. Pokaże, że podnoszenie umiejętności pływackich jest najlepszą profilaktyką zwiększającą bezpieczeństwo w czasie spędzania czasu wolnego w okolicy wody oraz zmniejszającą ryzyko utonięć wśród dzieci.

Harmonogram spotkań:

Janowicza – 20.06

ok. godz. 17.00 po
„Pożegnaniu Starszaków”

Barczewskiego – 19.06

ok. godz. 17.00 po
„Pożegnaniu Starszaków”