W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • właśnie robię własne puzzle

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

mamy

Art School i Radość uczestnikami pikniku

Placówki Art School i Radość serdecznie zapraszają na Piknik Olsztyńskich Mam, który jest częścią Ogólnopolskiego Cyklu Pikników dla Mam, podczas którego oprócz rozmów z innymi Mamami, wymianą doświadczeń przy kubku kawy czeka na Was, drogie MAMY niewiarygodna liczba atrakcji: propozycja Gabinetu Kosmetycznego Beautiful Look – który zaprasza do skorzystania z bezpłatnych usług wykwalifikowanych kosmetologów w specjalnie stworzonych dla Was strefach relaksu,
kącik zabaw i opieka nad Pociechami. Podczas korzystania ze strefy relaksu dzieciaki mogą zostać pod czujnym okiem naszych pań nauczycielek. Mama będzie mogła chwilkę zająć się wtedy sobą.
Podczas pikniku na scenie wystąpią Dzieci z Przedszkoli Art School i Radość.
Oto relacje uczestników: "Piknik MyMamy.pl to super propozycja dla mam z małymi dziećmi. Dzięki niemu Mamy mają możliwość poznania innych Mam w podobnej sytuacji życiowej, wyjść z domu i uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach. Piknik to możliwość porozmawiania z Mamami takimi jak my, ale też zupełnie innymi. To możliwość wymiany doświadczeń, poglądów. To możliwość poznania różnorodnych ofert skierowanych do Mam i ich pociech; "Piknik „My Mamy" to bardzo profesjonalnie, elegancko i z dużym wyczuciem zorganizowany event dla mam z dziećmi, na którym osobiście mogą poznać dobre produkty, a przede wszystkim spędzić wyjątkowy czas poznając się wzajemnie."