W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Świąteczny czas

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

wizarding-wolrd-622

W Galerii Warmińskiej w Olsztynie , odbędzie się wyjątkowy event pt. „SZKOŁA MAGII I ILUZJI,WYSTAWA MAGICZNY ŚWIAT HARRY'EGO POTTERA". Artschoolowe Dzieciaki wezmą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję przenieść się do Szkoły Magii, w której nic nie jest zwyczajne. W sali zaklęć wszystkie dzieci w wieku 4-12 lat wezmą udział w niesamowitych lekcjach magii. Siedząc w ławkach szkolnych będą świadkami pokazów magii, które zaprezentuje zaproszony na event czarodziej! Dzieci pomogą magikowi w pokazach oraz nauczą się kilku sztuczek. Podczas lekcji magii alchemik przygotuje magiczny eliksir, którego skosztować będzie mogło każde chętne dziecko. Dzieci wezmą również udział w wyjątkowych animacjach, podczas których stworzą m.in. pająki z lizaków czy też własne różdżki. Dodatkową atrakcją będzie wielka 14-metrowa wystawa pt. „Magiczny Świat Harry'ego Pottera", przy której każda grupa będzie mogła zrobić sobie zdjęcie, oraz zabrać je ze sobą na pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia.

Terminy warsztatów:

30 maja godz. 13.30 i 14.00 – Przedszkole Art School – oddział Warmia Towers oraz Przedszkole Radość; grupy: 4, 5, 6 – latków,
1 czerwca godz. 12.00 - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School, godz. 13.30 i 14.00 - Przedszkole Art School (Janowicza).