W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Na basenie

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

Informacje:

Termin: 03.06.2017r. (sobota) godz. 14.00
Miejsce: Scena Parku Centralnego, ul. Emilii Plater 14
Organizator: Klub Tańca Sportowego „Power Dance", Klub „Agora- SM Pojezierze" tel. 895334399, 601080176
Współfinansowanie: przegląd jest współfinansowany przez Gminę Olsztyn.

Założenia regulaminowe:
1. Uczestnicy przeglądu: dzieci reprezentujące olsztyńskie przedszkola, szkoły i instytucje kultury.
2. Cele przeglądu:
Odkrywanie i promocja utalentowanych dzieci.
Integracja olsztyńskich instytucji edukacyjnych i kulturalnych.
Kształtowanie młodego pokolenia poprzez stwarzanie możliwości występów publicznych i prezentacji umiejętności.
3. Przegląd odbywa się w dwóch grupach wiekowych:
4-6 lat
7-12 lat
4. Przegląd odbyła się następujących kategoriach:
Taniec
Uczestnicy prezentują układ taneczny do muzyki własnej na płycie CD. Czas trwania do 3 minut. Prezentacja może być solowa, w parze, w zespole lub w grupie.
Muzyka
Wykonawcy prezentują utwór muzyczny grany na instrumentach lub jedną piosenkę. Dopuszcza się korzystanie z podkładu muzycznego w formie pół-playbacku na płycie CD.
Plastyka
Tematyka prac: Olsztyn w letnich barwach. Format pracy i technika dowolna, prace płaskie lub przestrzenne.
Prace należy składać do dnia 29.05.2017r. w biurze Klubu „Agora-SM Pojezierze" ul.Żołnierska 45a, w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-19.00. Prace złożone po terminie nie będą brane pod uwagę. Do pracy należy dołączyć czytelnie wypełnioną kartę zgłoszenia ( wg wzoru załączonego do niniejszego regulaminu).
Praca powinna być opisana na odwrocie: ( imię i nazwisko, wiek autora, placówka).
Interpretacje
Uczestnicy prezentują jeden utwór(wiersz, proza) lub inscenizację. Tematyka dowolna. Tekst powinien być dostosowany do wieku i możliwości uczestnika.
5. Zasady i kryteria oceny.
Uczestników przeglądu ocenia Jury powołane przez organizatora.
Jury oceniać będzie przede wszystkim: prezentację tańca, interpretację utworu, walory wokalne, dobór repertuaru i ogólne wrażenia artystyczne. W przypadku konkursu plastycznego: oryginalne przedstawienie tematu, zastosowane techniki i formy plastyczne.
Decyzja Jury jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.
Dla zwycięzców przewidziane są nagrody i dyplomy.
6. Zgłoszenia do dnia 29.05.2017:
Uczestników zgłaszają: nauczyciele, instruktorzy lub rodzice poprzez złożenie karty zgłoszenie w biurze klubu „Agora-SM Pojezierze" lub wysłanie w formie elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Karta zgłoszeń jest załącznikiem do regulaminu, jest również dostępna również na stronie www.powerdance.olsztyn.pl.
Dostarczenie karty zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.