W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Dzień Policjanta

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

konkursrecyta

Już 19 marca, z okazji Międzynarodowego Dnia Poezji w Przedszkolu Art School oraz w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School rusza IV edycja Międzyprzedszkolnego i Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem ,,Zwierzęta wszyscy lubimy, wierszyki o nich mówimy. Tym razem zapraszamy wszystkie chętnie dzieci do prezentowania wierszy o tematyce zwierzęcej.
Karty zgłoszenie można odebrać oraz składać u pań wychowawczyń. Termin deklaracji udziału mija 16 marca.

Serdecznie zapraszamy!!! 


REGULAMIN IV MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO I MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POD HASŁEM:
,,Zwierzęta wszyscy lubimy, wierszyki o nich mówimy" - wybór wierszy poetów dziecięcych

Organizator konkursu: Przedszkole Art School oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School
Cel konkursu: Celem konkursu jest zachęcanie dzieci do poznawania i prezentowania wierszy polskich poetów
Zasady konkursu: Konkurs jest adresowany zarówno do wszystkich dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz do uczniów szkół podstawowych ( klasy 1- 3). Zadaniem każdego uczestnika jest zaprezentowanie wiersza przed publicznością oraz komisją. Prezentowany wiersz musi dotyczyć zwierząt. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszeniową, którą należy dostarczyć osobiście, mailowo lub za pomocą poczty na adres Przedszkola lub Szkoły Art School do 16 marca 2015 roku. Wraz z kartą zgłoszeniową należy dołączyć tekst wiersza z podpisanym imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem uczestnika konkursu.
Konkurs odbędzie się 19 marca w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School przy ul. Janowicza 2a w Olsztynie. W godzinach: 9.30 ( dzieci w wieku przedszkolnym), 12:00 ( uczniowie klas 1-3)
Rozstrzygnięcie konkursu:
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 marca po zaprezentowaniu się wszystkich uczestników. Przewidziane są 3 miejsca oraz wyróżnienia.
Autor
Michalina Dworak