W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Warsztaty Wielkanocne

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

Organizator: Przedszkole i Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School w Olsztynie.

Celem konkursu jest: prezentacja potencjału twórczego zainteresowanych, rozwijanie wrażliwości estetycznej, wyobraźni, pomysłowości i twórczej aktywności uczestników oraz poznawanie tradycji warmińskich.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs skierowany jest do dzieci przedszkolnych w wieku: 4 – 7 lat oraz uczniów szkół podstawowych – klasy I – III.

2. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy przestrzennej, indywidualnej lub grupowej, przedstawiającej babę pruską. Wysokość pracy powinna mieścić się w przedziale 1m – 1,5 m.

3. Prace należy składać do 28 maja 2014 roku, do sekretariatu Przedszkola i Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School przy ul. Janowicza 2A w Olsztynie.

5. Każda praca powinna zawierać metryczkę: nazwa przedszkola/szkoły, grupy/ klasy, wiek uczestników, dokładny adres placówki, numer telefonu, e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego, jeżeli praca indywidualna - imię i nazwisko autora.

6. Prace przechodzą na własność organizatora, a ich dostarczenie jest równoznaczne ze zgodą na publikację.

8. Oceny zgłoszonych prac dokona niezależne jury. Kryteria oceny prac są następujące:

  • pomysłowość,
  • estetyka wykonania,
  • dobór materiałów,
  • zgodność pracy z regulaminem.

9. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkole i szkoła.

10. Nagrodą główną w każdej kategorii jest wejście do Salonu zabaw „Figlolandia" dla całej grupy/ klasy.

11. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 1 czerwca w Olsztyńskim Amfiteatrze (gdzie zostaną wystawione wszystkie zgłoszone prace) podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka organizowanej przez Przedszkole „Szesnastka" oraz Przedszkole i Niepubliczną Szkołę Podstawową Art School. Impreza jest objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Olsztyn.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie!!!