W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Rytmika

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

spotkanie integracyjne

21 września w godz. 11.00 – 14.00 serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego SPACJÓWKA (Unieszewo 29, gmina Gietrzwałd) na imprezę integracyjną: „Święto Pieczonego Ziemniaka".

Na wszystkich czekają liczne atrakcje: zapoznanie Gości z gospodarstwem: obejrzymy i nakarmimy zwierzęta. Dzieci i Rodzice będą mieli możliwość zobaczenia, jak się doi kozę oraz jak się uprawia ziemniaki w przydomowym ogródku. W stodole będzie przygotowana wystawa zbiorów warzyw i owoców z ogrodu oraz przetworów z nich wykonanych (z możliwością kupienia). Wspólnie przygotujemy ziemniaczki do pieczenia i wrzucimy je do ogniska. Weźmiemy udział w super grach i konkurencjach na boisku, tj.: rzut ziemniakiem do celu, drużynowe przenoszenie ziemniaków z jednego "kopca" do drugiego, slalom w workach po ziemniakach (mamusie-kontra tatusiowie).

Po rozgrywkach, rozpoczniemy wspólną biesiadę przy ognisku.
W ramach poczęstunku będą przygotowane dla Nas: kiełbaski do pieczenia w ognisku, bigos staropolski, smalec domowy z ogóreczkiem, drożdżówka z marmoladą, pieczywo, ketchup, musztarda, dipy i masło do pieczonych ziemniaczków oraz kompot owocowy.
W razie niepogody imprezę przeniesiemy do ogrzewanej stodoły.
Koszt imprezy to 30 zł od osoby dorosłej, 15 zł od dziecka (do 12lat). Zapraszamy Państwa rodzinnie, mile widziani Babcie i Dziadkowie.
Zapisy i opłata - w sekretariacie.

Gorąco zapraszamy!
Na wszystkich czeka świetna zabawa!