W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

2021 nabor slider zlobek wt

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Warsztaty Wielkanocne

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

teatrwarsztaty

 

Pani Aleksandra Kolan – aktorka Teatru Jaracza w Olsztynie - prowadząca w Przedszkolu Art School „Warsztaty teatralne” - serdecznie zaprasza Dzieci z wszystkich grup wiekowych wraz z Rodzicami w podróż teatralnym pociągiem pełną niespodzianek i niesamowitych wrażeń.

Podczas zajęć otwartych Dzieci i Rodzice poznają tajniki sztuki teatralnej, zapoznają się z formułą tych zajęć poprzez spontaniczną zabawę.

Zajęcia otwarte odbędą się w następujących terminach:

  • 4 czerwca, godz. 15.30 – grupa 2,5 – latków,
  • 4 czerwca, godz. 16.15 – grupa 3 – latków,
  • 5 czerwca, godz. 15.45 – grupa 3,5 – latków,
  • 5 czerwca, godz. 16.30 – grupa 4 – latków młodszych,
  • 6 czerwca, godz. 15.30 – grupa 4 – latków starszych,
  • 6 czerwca, godz. 16.15 – grupa 5, 6 – latków.

Prosimy o zgłaszanie udziału u Pań Wychowawczyń.

Serdecznie zapraszamy