W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Figlolandia

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

bajkoweludki

„Bajkowe ludki” – „Konkurs plastyczny” organizowany przez Przedszkole Art School dla Dzieci i ich Rodziców.

W związku ze zbliżającymi się VII Światowymi Dniami Bajki, Przedszkole Art School ogłasza konkurs na przestrzenną pracę plastyczną przedstawiającą postać z bajki braci Grimm. Konkurs jest przeznaczony dla Dzieci z Przedszkola Art School i ich Rodziców. Prace należy składać u Pań wychowawczyń do dnia 25.05.2013r. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone oraz przedstawione na wystawie podczas Światowych Dni Bajki w Ostródzie.

Regulamin konkursu „Bajkowe ludki”

1) Konkurs kierowany jest do dzieci z Przedszkola Art School i ich Rodziców. Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności plastycznych, wyobraźni i aktywności twórczej dzieci.

2) Praca musi przedstawiać postać z bajki braci Grimm oraz być pracą przestrzenną.

3) Praca powinna mieć doczepioną metryczkę zawierającą: nazwę postaci, która została przedstawiona, imię, nazwisko i wiek Dziecka oraz informację - z kim została wykonana.

4) Pracę należy składać do Pań wychowawczyń do dnia 25.05.2013r.

5) Kryterium wyboru najlepszych prac będzie sposób i estetyka wykonania, pomysłowość, dobór materiałów, zgodność tematu pracy z regulaminem.

6) Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 28.05.2013r.

7) Uczestnictwo w konkursie oznacza udzielenie zgody na publikację imienia i nazwiska jego uczestnika.

8) Najciekawsze prace zostaną nagrodzone oraz zaprezentowane podczas wystawy na Światowych Dniach Bajki w Ostródzie.

Organizator Konkursu
Małgorzata Łojewska