W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • warsztaty kulinarne w grupie 3 latków A

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

swiatowe dni bajki

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż Przedszkole Art School prowadzone przez Olsztyńską Grupę Edukacji Dziecięcej EDU Sp. z o.o. zgłosiło swój akces w VII Światowych Dniach Bajki organizowanych w dniach 31 maja – 2 czerwca 2013 roku w Ostródzie.
Już dziś przedstawiamy Państwu zgłoszone przez nas propozycje programu:

  1. „Artschoolowa Galeria”.
  2. „Mini Koncert Bajkowej Piosenki”.
  3. Występy dzieci – laureatów Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Przedszkole Art School.
  4. Wystawa „Bajkowe Ludki”.
  5. Spektakl teatralny – rodzice, kadra i dzieci z Przedszkola Art School.
  6. „Taneczny Show”.
  7. Przedstawienie teatralne „Czarodziejskie meble”.

My prezentujemy się 2 czerwca w Centrum Targowo – Konferencyjnym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców i dzieci z Przedszkola Art School