W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Pierwsze urodziny Przedszkola i Bal karnawałowy

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

Szanowni Państwo, w ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną Nr 3 w Olsztynie oraz „Warsztatów psychoedukacyjnych dla Rodziców” serdecznie zapraszamy na program pt.:

Relacje z rodzeństwem

warsztaty

Prowadząca: Psycholog Małgorzata Chróst

„Szkoła dla Rodziców” to warsztaty dla  każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi.

Dizęki tym zajęciom możecie Państwo:
  • NAUCZYĆ SIĘ ROZWIĄZYWAĆ PROBLEMY WYCHOWAWCZE
  • NABYĆ NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI POROZUMIEWANIA SIĘ 
  • ROZPOZNAWAĆ, KONTROLOWAĆ I WYRAŻAĆ UCZUCIA
  • NAUCZYĆ SIĘ UMIEJĘTNIE STOSOWAĆ NAGRODY I KARY
  • POSIĄŚĆ UMIEJĘTNOŚĆ STAWIANIA JASNYCH GRANIC I WYMAGAŃ
  • NAUCZYĆ SIĘ ZACHĘCAĆ DZIECKO DO WSPÓŁPRACY,
  • WSPÓLNIE ROZWIĄZYWAĆ KONFLIKTY,
  • UCZYĆ DZIECKA SAMODYSCYPLINY, WDRAŻANIA DO SAMODZIELNOŚCI, UWALNIAĆ DZIECI OD GRANIA RÓL, WZMACNIAĆ ICH POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI POPRZEZ POCHAŁĘ OPISOWĄ
  • ZNALEŹĆ ODPOWIEDZI NA NURTUJĄCE WAS PYTANIA

DODATKOWE INFORMACJE POD NUMEREM TELEFONU: 89-523-69-10
Zapisy trwają do 31 marca 2012 roku.
Zajęcia będą odbywały się w każdą środę od 11 kwietnia do 16 maja
o godzinie 16.45.

Serdecznie zapraszamy