W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

 • dogoterapia_7

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

Przedszkole Art School zaprasza 11 grudnia o godz. 11 – ej wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w weekendowych "Warsztatach wyobraźni". Z okazji zbliżających się świąt zajęcia są bezpłatne.

Akademia-wyobrazni01

"AKADEMIA WYOBRAŹNI" to warsztaty rozwijające wyobraźnię najmłodszych poprzez kreatywne zabawy, projekty plastyczne i integrację muzyczną.

Warsztaty będą się odbywać w weekendy pod przewodnictwem danego tematu. Oto niektóre z nich:

 • W krainie czarów .
 • Na okręcie pirackim
 • Elfy, chochliki i inne zielone duszki
 • Marzenia senne

Przebieg warsztatów:

 • - dzieci otrzymują rekwizyty, które ukierunkowują je i wprowadzają w temat warsztatów,
 • - zapoznają się z osobą prowadzącą (podczas warsztatów rozbrzmiewa muzyka wprowadzająca dzieci w krainę wyobraźni),
 • - poprzez historie i opowieści uczestnicy warsztatów poznają magiczną postać,
 • - dzieci wcielają się w postaci podczas zabaw ruchowych,
 • - bawią się "własną kreatywnością"
 • – tworzą wspólny projekt lub projekty indywidualne,
 • - biorą udział w zabawach relaksacyjnych,
 • - dzieci opowiadają wrażenia z "pobytu w Krainie Wyobraźni".

Zapisy w sekretariacie przedszkola lub telefonicznie – 89-523-69-10.

Serdecznie zapraszamy