W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider-nabor-2024

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

 • Pierniczki w Art School

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

konkurs-plastycznySerdecznie zapraszamy przedszkola  do wzięcia udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM organizowanym DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM,  Z OKAZJI „URODZIN OJCZYZNY, które obchodzimy 11 listopada”.

Regulamin konkursu: 

1) Cel konkursu:

 • -pobudzenie wyobraźni dziecka,
 • -rozwijanie twórczej aktywności dziecka,
 • -promowanie miasta, regionu w obszarze geograficznym, przyrodniczym i społecznym,
 • -kształtowanie uczuć patriotycznych u dzieci.

2) Zasady:

 • -w konkursie mogą brać udział dzieci w wieku od 3-6lat,
 • -warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia,
 • -prace powinny być wykonane indywidualnie,
 • -do konkursu przedszkole może zgłosić dowolną ilość dzieci.

3) Zgłoszenie:

-prace konkursowe można wysłać za pośrednictwem poczty (listem poleconym),  bądź dostarczyć je osobiście do kancelarii przedszkola Art School do dnia 04.11.2011 (dokładny adres placówki wraz z godzinami urzędowania kancelarii, dostępny na  naszej stronie internetowej, bądź pod nr 89-523-69-10).

4) Kryteria oceny:

 • -dobór tematyki,
 • -umiejętność wydobywania myśli przewodniej,
 • -oryginalność wykonania,
 • -ogólny wyraz artystyczny.

5) Nagrody:

-komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę I, II i III miejsca, dla których przewidziana jest nagroda,

-organizatorzy przewidują również wyróżnienia. 

WSZYSTKIE PRZEDSZKOLA BIORĄCE UDZIAŁ W NASZYM KONKURSIE OTRZYMUJĄ DYPLOMY UCZESTNICTWA , A NAUCZYCIELE IMIENNE PODZIĘKOWANIA.

Serdecznie zapraszamy:
Nadzór merytoryczny pełni:
Dyrektor Przedszkola Art School
mgr Joanna Kileńska
Organizator konkursu:
mgr Elżbieta Szwarc