W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Liżemy...

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

„Bawiąc się, dziecko uczy się poruszać w świecie właśnie dlatego że robi na niby to, co później będzie musiało robić naprawdę”.

Umberto E

Drodzy Rodzice

Jeśli chcecie rozwijać w swoim dziecku twórczość, wyobraźnię oraz inne zdolności, Przedszkole ART SCHOOL serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na warsztaty tematyczne, które odbywać się będą w soboty i niedziele od godziny 9.00.

Dzięki warsztatom dzieci mogą wzbogacić własną pomysłowość, odkryć własne możliwości i uzdolnienia artystyczne, zdobyć dodatkową wiedzę oraz rozwijać swoje talenty  i zainteresowania.

Zapisy w sekretariacie Przedszkola lub telefonicznie.

Propozycje warsztatów tematycznych dla dzieci:

  • Plastyczo – techniczne. Na tych zajęciach dzieci poznają różne techniki plastyczne. Będziemy lepić, wycinać, kleić, malować, rysować tworzyć własne kompozycje, realizować swoje pomysły. Na koniec podziwiać staranność wykonania prac i rozmawiać o sztuce, a przez zabawę uczyć się historii sztuki, poznawać sławnych artystów.
  • Taneczne - Zajęcia taneczne z wykorzystaniem instrumentów muzycznych umożliwią dziecku określanie tempa w muzyce, potarzanie rytmu, uwrażliwią go na piękno otaczających dźwięków. Doskonalą zabawę zapewnią również zabawy taneczne,  ruchowo- muzyczne podczas, których dzieci będą uczyły się inscenizacji oraz słów piosenek.
  • Teatralne  z elementami dramy - Zajęcia na których dzieci będą miały okazję wykorzystać swoją wyobraźnię do tworzenia ciekawych scenariuszy bajek, kukiełek i pacynek ,scenografii. Dodatkowo warsztaty o tej tematyce to również doskonała zabawa połączona z ćwiczeniami wspomagającymi rozwój mowy dzieci (wierszyki na dykcję, gimnastyka buzi i języka itp.)
  • Badawcze - warsztaty pt. ,,Laboratorium małego badacza” to właśnie na tych zajęciach będziemy odkrywać, konstruować i doświadczać. Zajęcia eksperymentalne na których dzieci będą poznawać świat poprzez proste doświadczenia związane z prawami natury . Dowiedzą się ważnych rzeczy  np. o ekologii,  a poprzez obserwację własną lub zabawę ukierunkowaną będą tworzyć problemy badawcze i szukać do nich rozwiązań.