W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Pierwsze urodziny Przedszkola i Bal karnawałowy

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

happy-birthday-16

Drodzy Rodzice,

Praca z dziećmi jest naszą pasją, dlatego przygotowujemy dla nich coraz to nowe propozycje aktywności. Twórczo i z zaangażowaniem  podchodzimy do każdego przedsięwzięcia. Urodziny to magiczny i wyczekiwany przez każde dziecko dzień.  Dlatego przedszkole ART SCHOOL poszerzyło swoją ofertę i organizuje wspaniałe i niezapomniane przyjęcia urodzinowe, pełne atrakcji w tym gier edukacyjnych i zabaw. Zapewniamy przyjazną atmosferę w poczuciu bezpieczeństwa oraz niezapomniane wrażenia.

Serdecznie zapraszamy na przyjęcia urodzinowe organizowane według scenariusza dostosowanego do wieku i zainteresowań dziecka.

Urodzinowe atrakcje;

  • Tematyka dostosowana do wieku dziecka i  jego zainteresowań ( urodziny pt. ,,W krainie Bajek”, ,, Królewny i Księżniczki”, ,, Na wyspie skarbów” itp.)
  • Zabawy i gry edukacyjne, ruchowe, taneczne oraz konkursy z nagrodami
  • Ciekawe pomoce dydaktyczne wykorzystywane do zabaw oraz konkursów dla dzieci
  • Malowanie twarzy , dekoracja sali, dyplomy dla dzieci

Dzięki Nam Twoje Dziecko poczuje się wyjątkowo !