W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Teatr Them

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

NAJBLIŻSZE TYGODNIE W PRZEDSZKOLU ART SCHOOL

będą jak zawsze obfitowały w mnóstwo niespodzianek. 

Z cyklu ARTSCHOOL-OWE LATO odbędą się zajęcia pod hasłem: 

art-lato01 1. „Wakacje nad morzem” – dzieci zapoznają się
z różnymi kolorowymi rybami oraz zwierzętami mieszkającymi w morzu, porozmawiają
o muszelkach, posłuchają – co w nich szumi, wykonają prace plastyczne „Moje kolorowe muszelki”, akwarium z własnoręcznie wykonanymi rybkami z masy solnej (ozdobią je i  nadadzą im imiona), nauczą się marynarskiej piosenki, będą brały udział w zabawach ruchowych o tematyce morskiej.

art-lato02 2. „Podróż pociągiem po Europie” – podczas zajęć dzieci odbędą podróż do Francji, Niemiec, Grecji, Włoch, wykonają swój wakacyjny pociąg – każde dziecko wykona techniką collage wagonik, będą również zabawy ruchowe związane z różnymi środkami transportu, nauka powitań w różnych językach, zabawy przy muzyce francuskiej, niemieckiej, greckiej
i włoskiej. Pamiątkami po tych zajęciach będą: wieża Eiffla, krokodyl Schnappi z tkaniny, rzeźba oraz pizza z plasteliny.

art-lato03 3. „Może do Afryki?” – dzieci zapoznają się
z mieszkańcami Afryki, nauczą się piosenki
i afrykańskiego tańca, wykleją bibułą kontynent Afryki, obejrzą maski afrykańskie i wykonają je
z papieru, zrobią własnoręcznie ozdoby afrykańskie oraz szałasy, a potem będą się w nich wspaniale bawić!

art-lato04 4. „Księżniczki i rycerze” – te zajęcia pozwolą dzieciom wkroczyć w „Krainę Baśni”, poznają bajki
o królewnach i rycerzach, wykonają olbrzymi zamek
z kartonów, zrobią plakaty księżniczek
i rycerzy, korony, przygotują
i przedstawią teatrzyk kukiełkowy o księżniczce.
Na koniec odbędzie się bal na zamku w sali „PAŁAC”.

art-lato05 5. „Wśród klownów i czarodziei” – to będzie prawdziwy raj dla dzieci, które pomalują sobie twarze, wykonają nosy klowna, przebiorą się oraz zobaczą „Czarodziejskie sztuczki” – „Czary mary
z kapelusza”.

art-lato06 6. „Kolorowy tydzień: - każdy dzień będzie miał swój KOLOR.

PONIEDZIAŁEK to Dzień „ŻÓŁTY”, WTOREK – „CZERWONY”, ŚRODA – „ZIELONY”, CZWARTEK – „NIEBIESKI”, A PIĄTEK – TO ULUBIONY KOLOR KAŻDEGO DZIECKA.

W poszczególne dni przyjdą ubrane pod kolor dnia, będą uczestniczyły
w zabawach dotyczących danego koloru – zabawy z chusta animacyjną Klanzy, wykonają różnorodne prace plastyczne w danym kolorze.


art-lato07 7. „Lecimy balonem” – to zajęcia
z balonami i o balonach, o lotach balonem do tęczy  również. Dzieci wykonają twarze z balonów oraz olbrzymia tęczę.

ARTSCHOOL-OWE DZIECI CZEKA MOC ATRAKCJI!!!