W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • Na basenie

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

13 maja w naszym przedszkolu obchodzimy święto ekologiczne

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ NIEZAPOMINAJKI

plakat-dzin-niezapominajki

15 maja w Polsce obchodzone jest Święto Przyrody i Ekologii Dzień Polskiej Niezapominajki. Święto ma na celu promowanie walorów przyrodniczych, stałe przypominanie o ochronie środowiska i zachowaniu różnorodności biologicznej Polski, zachowanie od zapomnienia ważnych chwil w życiu, osób, miejsc historycznych i sytuacji. Przypomina o szacunku,  jaki powinniśmy żywić dla przyrody "małej i wielkiej Ojczyzny". Jest doskonałą lekcją edukacji dla młodego pokolenia, skoro odbywa się na łonie natury, a wykładowcami są leśnicy, pszczelarze, rolnicy ekologiczni, czy miejscowi przewodnicy turystyczni.

 

Do tradycji święta weszło, by w tym dniu, kalendarzowej i katolickiej św. Zofii, wykonać kartki pamięci, uczestniczyć w konkursach np.: wiedzy ekologicznej, literackim, układania polnych kwiatów w bukietach, piosenki wiosennej czy też w warsztatach plastycznych. Uznaliśmy zatem, że warto iść za Andrzejem Zalewskim - redaktorem radiowej Jedynki prowadzącym Eko Radio, który jest inicjatorem święta i przyłączyć się do akcji J.

Ponieważ 15 maja w tym roku wypada w niedzielę, my obchodzimy Święto Niezapominajki 13 maja.

Projekt będzie realizowany w kilku etapach.

Nasze dzieci będą wręczały mieszkańcom Jarot wykonane własnoręcznie cudowne niezapominajki, panie wychowawczynie przewidziały również wiele zabaw, gier na świeżym powietrzu, oraz oczywiście konkursów z nagrodami. Na pewno będziemy się doskonale bawić, a po weekendzie posadzimy sadzonki NIEZAPOMINAJEK na terenie przedszkola.

Ostatnim etapem projektu będzie wycieczka do lasu gdzie dzieciaczki będą uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez Nadleśnictwo Olsztynek.