W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.

slider2025-1

Galeria zdięć

baner-zabawa

Multimedia Art

baner-sztuka

Wolny czas

baner-wolny-czas

Nauka

baner-nauka

szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.

Nasze Placówki


strony ico przedszkole janowicza


strony ico zlobek barczewskiego


strony ico przedszkole barczewskiego


strony ico szkola janowicza


strony ico rekreacja barczewskiego

  • wycieczka z okazji dnia dziecka_6

Zapraszamy do galerii zdięć

rodoinfo

ban_aktualnosci

wartobycdobrym

Jednym z priorytetowych zadań Przedszkoli Art School i Radość jest wychowanie dzieci na mądrych, empatycznych i odpowiedzialnych ludzi, takich, którzy będą potrafili okazać serce i nieść pomoc osobom słabszym i potrzebującym. Aby osiągnąć ten cel włączamy dzieci do uczestnictwa w akcjach charytatywnych.
Grupa 6-latków wraz z wychowawczynią i opiekunami wezmą udział w autorskim projekcie „Przedszkolaki pomagają-świat upiększają", którego głównym celem jest uwrażliwienie na potrzeby innych ludzi, zwierząt i środowiska oraz uświadomienie konieczności niesienia pomocy, poprzez udział w wielu akcjach charytatywnych.

Projekt przewidziany jest na cały rok szkolny 2021/2022 i odbywać się będzie przy współpracy nauczycieli, dzieci oraz rodziców. O swoich poczynaniach informować będziemy na stronie Przedszkola i na Facebooku, aby promować udział w takich akcjach oraz zachęcać do tego inne dzieci i rodziców.
Dzielmy się dobrem! To niewiele kosztuje!

Koordynator projektu: Katarzyna Demkowicz