W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Urodziny Ojczyzny-konkurs plastyczny

Zapraszamy do galerii zdięć

Miś Ratownik

mis ratownik

21.06 w Przedszkolach: Art School i Radość odbędą się autorskie warsztaty „Miś Ratownik” przeprowadzone przez Ratownika Wodnego - Panią Aleksandrę Harpak. Nauka poprzez zabawę oraz wspólne rozwiązywanie problemów, pokaz sprzętu ratowniczego i jego użycia, to tylko niektóre z elementów warsztatów.

Zajęcia mają na celu uświadomienie dzieciom zagrożeń związanych z wypoczynkiem nad wodą, poznanie zasad bezpiecznego spędzania czasu nad wodą, rozpoznawania sytuacji niebezpiecznych nad wodą i radzenia sobie z nimi, a także naukę numeru alarmowego oraz poznanie oznaczenia kąpielisk.

Harmonogram spotkań:

Janowicza

  • gr. 4,5 – godz. 10.00
  • gr. 5,5 – godz. 10.35
  • gr. 6 - godz. 11.05

Barczewskiego

  • gr 5A – godz. 12.00
  • gr. 5B – godz. 12.30
  • gr. 6 - godz. 13.00

 

Autorskie warsztaty dla RODZICÓW: ,, Bezpieczne przebywanie dzieci nad wodą”

19.06 i 20.06 w Przedszkolach: Art School i Radość odbędą się autorskie warsztaty skierowane do Rodziców: „Bezpieczne przebywanie dzieci nad wodą” przeprowadzone przez Ratownika Wodnego - Panią Aleksandrę Harpak.
W czasie spotkania zostaną przedstawione różnorodne zagrożenia i niebezpieczne sytuacje mogące wydarzyć się nad wodą.
Pani Ola przedstawi sposoby zapobiegania wypadkom nad wodą oraz uświadomi, jakie zagrożenia istnieją. Pokaże, że podnoszenie umiejętności pływackich jest najlepszą profilaktyką zwiększającą bezpieczeństwo w czasie spędzania czasu wolnego w okolicy wody oraz zmniejszającą ryzyko utonięć wśród dzieci.

Harmonogram spotkań:

Janowicza – 20.06

ok. godz. 17.00 po
„Pożegnaniu Starszaków”

Barczewskiego – 19.06

ok. godz. 17.00 po
„Pożegnaniu Starszaków”