W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Parada bajek

Zapraszamy do galerii zdięć

Art School i Radość uczestnikami Konkursu

choinka czub kolorowy aniolki


W dniach 4-5 grudnia choinki zostały dostarczone do placówek. Dzieci wykonują ozdoby i wspólnie stroją świąteczne drzewka.
7 grudnia ekipa Radia Olsztyn odwiedzi Przedszkola Art School i Radość i zrobi zdjęcia konkursowe, które zostaną opublikowane na stronie Radia Olsztyn i facebook'u radiowym.
Głosowanie rozpoczyna się 8 grudnia i trwa do 17 grudnia. Wyniki konkursu będą podane 18 grudnia na antenie RO, stronie i na facebook'u i tego dnia Mikołaj zawita do zwycięzców z workami prezentów :)

Zasady głosowania:

  • Przedszkole Art School (ul. Janowicza) - głosuj sms nr 71051 o treści choinka 9
  • Przedszkole Art School (ul. Barczewskiego) - głosuj sms nr 71051 o treści choinka 10
  • Przedszkole Radość (ul. Janowicza) - głosuj sms nr 71051 o treści choinka 11
  • Przedszkole Radość (ul. Barczewskiego) - głosuj sms nr 71051 o treści choinka 12

Liczymy na Państwa głosy!