W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Na basenie

Zapraszamy do galerii zdięć

Magiczny świat "Harry'ego Pottera"

wizarding-wolrd-622

W Galerii Warmińskiej w Olsztynie , odbędzie się wyjątkowy event pt. „SZKOŁA MAGII I ILUZJI,WYSTAWA MAGICZNY ŚWIAT HARRY'EGO POTTERA". Artschoolowe Dzieciaki wezmą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję przenieść się do Szkoły Magii, w której nic nie jest zwyczajne. W sali zaklęć wszystkie dzieci w wieku 4-12 lat wezmą udział w niesamowitych lekcjach magii. Siedząc w ławkach szkolnych będą świadkami pokazów magii, które zaprezentuje zaproszony na event czarodziej! Dzieci pomogą magikowi w pokazach oraz nauczą się kilku sztuczek. Podczas lekcji magii alchemik przygotuje magiczny eliksir, którego skosztować będzie mogło każde chętne dziecko. Dzieci wezmą również udział w wyjątkowych animacjach, podczas których stworzą m.in. pająki z lizaków czy też własne różdżki. Dodatkową atrakcją będzie wielka 14-metrowa wystawa pt. „Magiczny Świat Harry'ego Pottera", przy której każda grupa będzie mogła zrobić sobie zdjęcie, oraz zabrać je ze sobą na pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia.

Terminy warsztatów:

30 maja godz. 13.30 i 14.00 – Przedszkole Art School – oddział Warmia Towers oraz Przedszkole Radość; grupy: 4, 5, 6 – latków,
1 czerwca godz. 12.00 - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School, godz. 13.30 i 14.00 - Przedszkole Art School (Janowicza).