W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Jesień nie musi być smutna

Zapraszamy do galerii zdięć

Art School i Radość w Przeglądzie Dziecięcych Form Artystycznych „Agora'2017"

Informacje:

Termin: 03.06.2017r. (sobota) godz. 14.00
Miejsce: Scena Parku Centralnego, ul. Emilii Plater 14
Organizator: Klub Tańca Sportowego „Power Dance", Klub „Agora- SM Pojezierze" tel. 895334399, 601080176
Współfinansowanie: przegląd jest współfinansowany przez Gminę Olsztyn.

Założenia regulaminowe:
1. Uczestnicy przeglądu: dzieci reprezentujące olsztyńskie przedszkola, szkoły i instytucje kultury.
2. Cele przeglądu:
Odkrywanie i promocja utalentowanych dzieci.
Integracja olsztyńskich instytucji edukacyjnych i kulturalnych.
Kształtowanie młodego pokolenia poprzez stwarzanie możliwości występów publicznych i prezentacji umiejętności.
3. Przegląd odbywa się w dwóch grupach wiekowych:
4-6 lat
7-12 lat
4. Przegląd odbyła się następujących kategoriach:
Taniec
Uczestnicy prezentują układ taneczny do muzyki własnej na płycie CD. Czas trwania do 3 minut. Prezentacja może być solowa, w parze, w zespole lub w grupie.
Muzyka
Wykonawcy prezentują utwór muzyczny grany na instrumentach lub jedną piosenkę. Dopuszcza się korzystanie z podkładu muzycznego w formie pół-playbacku na płycie CD.
Plastyka
Tematyka prac: Olsztyn w letnich barwach. Format pracy i technika dowolna, prace płaskie lub przestrzenne.
Prace należy składać do dnia 29.05.2017r. w biurze Klubu „Agora-SM Pojezierze" ul.Żołnierska 45a, w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-19.00. Prace złożone po terminie nie będą brane pod uwagę. Do pracy należy dołączyć czytelnie wypełnioną kartę zgłoszenia ( wg wzoru załączonego do niniejszego regulaminu).
Praca powinna być opisana na odwrocie: ( imię i nazwisko, wiek autora, placówka).
Interpretacje
Uczestnicy prezentują jeden utwór(wiersz, proza) lub inscenizację. Tematyka dowolna. Tekst powinien być dostosowany do wieku i możliwości uczestnika.
5. Zasady i kryteria oceny.
Uczestników przeglądu ocenia Jury powołane przez organizatora.
Jury oceniać będzie przede wszystkim: prezentację tańca, interpretację utworu, walory wokalne, dobór repertuaru i ogólne wrażenia artystyczne. W przypadku konkursu plastycznego: oryginalne przedstawienie tematu, zastosowane techniki i formy plastyczne.
Decyzja Jury jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.
Dla zwycięzców przewidziane są nagrody i dyplomy.
6. Zgłoszenia do dnia 29.05.2017:
Uczestników zgłaszają: nauczyciele, instruktorzy lub rodzice poprzez złożenie karty zgłoszenie w biurze klubu „Agora-SM Pojezierze" lub wysłanie w formie elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Karta zgłoszeń jest załącznikiem do regulaminu, jest również dostępna również na stronie www.powerdance.olsztyn.pl.
Dostarczenie karty zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.