W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Śmigusek Dyngusek

Zapraszamy do galerii zdięć

XXI Turniej Tańca „PRZEDSZKOLAK” 2017

baner4

Szanowni Państwo, Przedszkole Art School i Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy serdecznie zapraszają na prezentację tanecznych umiejętności naszych najstarszych przedszkolaków:

XXI Turniej Tańca „PRZEDSZKOLAK” 2017
oraz towarzyszący sChOOL DANCE CUP 25.

1. Grupa 6-latków z Przedszkola oraz uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School przy ul. Janowicza- 25.03.2017r. (sobota), godz.15.00, Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy – ul. Jaroszyka 3, Olsztyn.
2. Grupa 6-latków z Przedszkola przy ul. Barczewskiego- 08.04.2017r., Studio Tańca Warszawska66 Dance station – Al. Warszawska 66a, Olsztyn (godz. podamy w późniejszym terminie).

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje:

  1. Dzieci przychodzą na rejestrację tancerzy, później występują, na koniec jest ogłoszenie wyników i rozdanie medali.
  2. Dzieci występują w blokach tanecznych, tak aby każde dziecko miało wystarczająco dużo miejsca na parkiecie.
  3. Dzieci przychodzą z rodzicami, dziadkami, rodziną - opiekunowie i rodzina zajmują miejsce na widowni, zaś tancerze zostają oddani pod opiekę instruktorowi na czas trwania turnieju.
  4. Na turnieju przedszkolaka występują jeszcze dwa inne przedszkola.
  5. Turniej trwa 45min. Serdecznie zapraszamy!!!