W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Zajęcia w Art School

Zapraszamy do galerii zdięć

Program „Dni adaptacyjnych”

Przedszkole Art School – oddział Janowicza

GRUPA 2,5 – 3 l

 

CZWARTEK 27.08

9.00 – 9.30 Zabawy integracyjne z wychowawczynią: „Poznajmy się”
9.30 – 10.00 Warsztaty plastyczne z udziałem rodziców
10.00 – 10.15 Poczęstunek
10.15 – 11.15 Teatr Form Niezależnych Korzunowicz - „Bajka o małym smoku”

PIĄTEK 28.08

9.00 – 9.30 Zabawy integracyjne „Jak wesoło bawić się z kolegami”
9.30 – 10.00 Zabawy w języku angielskim prowadzone przez lektorkę ze Szkoły Języków Obcych PLAY SCHOOL
10.00 – 10.15 Poczęstunek
10.15 – 10.45 Warsztaty kreatywne
10.45 – 11.15 Zajęcia ogólnorozwojowe z udziałem rodziców

PONIEDZIAŁEK 31.08

9.00 – 9.45 „Artschoolowy świat muzyki i tańca” –zajęcia instrumentalno – wokalno - taneczne
9.45 – 10.00 Poczęstunek
10.00 – 10.55 Zajęcia integracyjne z wychowawczynią „Jestem już samodzielnym Przedszkolakiem”
10.55 – 11,15 Zajęcia taneczne prowadzone przez instruktorkę Szkoły Tańca „Flowin' Dance Studio”