W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Zielona lekcja 06

Zapraszamy do galerii zdięć

Wycieczka do Aquasfery pod hasłem
„JAK ZACHOWAĆ SIĘ NAD WODĄ W SYTUACJACH NIEBEZPIECZNYCH?"

  • 8 i 9 lipca Przedszkolaki z Art School pojadą na wycieczkę edukacyjną, która odbędzie się w Olsztyńskiej Aquasferze.
  • 8 lipca - wyjazd godz. 9.20 grupa p. Michaliny, 11.30 - wyjazd grup p. Gosi i p. Karoliny,
  • 9 lipca - wyjazd godz. 9.20 grup: p. Kasi i p. Kamili.

Artschoolowe Przedszkolaki dowiedzą się, jakie są atrakcje na basenie, jakie są style pływackie o tym, spotkają się także z ratownikiem WOPR i porozmawiają o tym „ Jak zachować się nad wodą w sytuacjach niebezpiecznych?". Odbędzie się także praktyczny pokaz i konsultacja – co robić i jak ratować życie tonącemu.

Każde dziecko otrzyma niespodziankę oraz promocyjną wejściówkę na basen: DZIECKO do 6 lat GRATIS (przy min. 1 osobie dorosłej, ważne do 31.08.2015 roku).

Wyjazd na wycieczkę odbędzie się autobusem komunikacji miejskiej dlatego prosimy aby każde dziecko miało 2 bilety mpk.