W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Dzień Życzliwości

Zapraszamy do galerii zdięć

Spotkanie z Panią pielęgniarką w Art School

Szanowni Państwo pragniemy poinformować, iż wśród naszej kadry jest od grudnia Pani Pielęgniarka Iwona Kaczyńska, która będzie systematycznie spotykać się z Dziećmi. 18 marca zaprasza Artschoolowe Dzieci, by porozmawiać o

„Higienie osobistej Przedszkolaka".

Głównym celem pogadanki będzie kształtowanie nawyków i przyzwyczajeń higieniczno – kulturalnych u Dzieci. Przedszkolaki dowiedzą się, skąd pochodzi nazwa pielęgniarka, co to jest higiena osobista oraz uzyskają praktyczne rady, jak dbać o własne zdrowie.

Poza tym Pani Pielęgniarka odpowie na pytania:

  • „Po co człowiek się myje?
  • Kiedy i dlaczego trzeba myć ręce?
  • Jakie zadanie ma pasta do zębów?
  • Czy ważna jest higiena nosa?
  • Co to są potrzeby fizjologiczne?
  • Czy ważne jest jak wyglądam?"
  • oraz inne, zadane przez dzieci.