W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Wakacyjna robotyka

Zapraszamy do galerii zdięć

uwagakonkurs

Zapraszamy do udziału w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Wyższą Szkołę Informatyki i Ekonomii TWP pt. „Kim będę w przyszłości" wszystkie dzieci w wieku 5 – 6 lat.

Prace przekazane na konkurs muszą być pracami wykonanymi samodzielnie przez dziecko pod kierunkiem rodzica lub opiekuna.

Prace należy składać do 28 maja 2014 r. do wychowawców grup.
Prace wykonane samodzielnie przez dzieci powinny zawierać następujące informacje:

  • imię i nazwisko,
  • wiek dziecka,
  • grupa do której należy dziecko.

Format kartki maksymalnie: A3. Prace powinny być wykonane w następujących technikach plastycznych: pastele, farby plakatowe, pisaki.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach.
Jury powołane przez Rektora wybierze 30 najlepszych prac. Rozstrzygnięcie tego etapu nastąpi 31 maja 2014 r., Zakwalifikowane prace będą opublikowane na stronie Uczelni www.wsiie.olsztyn.pl od 4 czerwca 2014 r do 31 lipca 2014 roku.

O wyłonieniu laureatów Konkursu decyduje liczba głosów oddanych w głosowaniu elektronicznym. Głosować można raz dziennie z jednego adresu e-mail.

Organizator przyzna nagrodę główną w postaci Tableta Edukacyjnego oraz nagrody dla prac wyróżnionych.

Zachęcamy do udziału!!!