W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Figlolandia

Zapraszamy do galerii zdięć

UWAGA!! UWAGA!!

„ARTSCHOOLOWA SZKOŁA OTWARTA DLA PRZEDSZKOLA"

Zajęcia z cyklu:

„Jak jest w Artschoolowej Szkole"

PRZEDSZKOLAKI Z NAJSTARSZYCH GRUP: 4,5- 5- LATKÓW ORAZ 5-6-LATKÓW ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NIEPUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ ART SCHOOL, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH:

  • 11 MARCA W GODZ. 10.00- 10.30 i 10.30- 11.00 - GRUPA 4,5-5- LATKÓW,
  • 13.02.2014 W GODZ. 10.00- 10.30 I 10.30- 11.00- GRUPA 5-6- LATKÓW.
  • W PROGRAMIE ZAJĘĆ PROWADZONYCH Z PODZIAŁEM NA GRUPY:
  • ZABAWY I ZADANIA Z WYKORZYSTANIEM TABLICY MULTIMEDIALNEJ,
  • ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ NA SPECJALNIE PRZYGOTOWANYCH MATERIAŁACH DYDAKTYCZNYCH,
  • PROJEKCJA KRÓTKIEGO FILMU PRZYRODNICZO- NAUKOWEGO,
  • EKSPERYMENT NIESPODZIANKA.

KOCHANE PRZEDSZKOLAKI CZEKAJĄ NA WAS SUPER ZAJĘCIA !!!

Wychowawczyni klasy I wraz z uczniami