W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Nasi goście - Wielkanocne kurczaczki

Zapraszamy do galerii zdięć

„Otwarte warsztaty teatralne” dla Dzieci i Rodziców

teatrwarsztaty

 

Pani Aleksandra Kolan – aktorka Teatru Jaracza w Olsztynie - prowadząca w Przedszkolu Art School „Warsztaty teatralne” - serdecznie zaprasza Dzieci z wszystkich grup wiekowych wraz z Rodzicami w podróż teatralnym pociągiem pełną niespodzianek i niesamowitych wrażeń.

Podczas zajęć otwartych Dzieci i Rodzice poznają tajniki sztuki teatralnej, zapoznają się z formułą tych zajęć poprzez spontaniczną zabawę.

Zajęcia otwarte odbędą się w następujących terminach:

  • 4 czerwca, godz. 15.30 – grupa 2,5 – latków,
  • 4 czerwca, godz. 16.15 – grupa 3 – latków,
  • 5 czerwca, godz. 15.45 – grupa 3,5 – latków,
  • 5 czerwca, godz. 16.30 – grupa 4 – latków młodszych,
  • 6 czerwca, godz. 15.30 – grupa 4 – latków starszych,
  • 6 czerwca, godz. 16.15 – grupa 5, 6 – latków.

Prosimy o zgłaszanie udziału u Pań Wychowawczyń.

Serdecznie zapraszamy