W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Święto Dziewczynek Małych i Dużych

Zapraszamy do galerii zdięć

czytaniedzieciom

BLISCY CZYTAJĄ- DZIECI SŁUCHAJĄ!!

,,Nie czyta się nie dlatego, że się biednieje lecz biednieje się dlatego, że się nie czyta"

Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Ciocie, Wujkowie oraz wszyscy bliscy Artschoolowych Przedszkolaków!

Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w akcji Przedszkola Art School: „Bliscy czytają - dzieci słuchają”. Będziecie mieli Państwo okazję przyjść do naszego przedszkola, spotkać się z naszymi niezwykłymi słuchaczami - Artschoolowymi Przedszkolakami, przeczytać im przygotowany przez siebie literacki utwór dla dzieci, przeżywając cudowną przygodę, która z pewnością przywoła radosne wspomnienia z dzieciństwa.

Pamiętajcie jak ważne jest głośne czytanie dzieciom!!!

Zachęcamy serdecznie!!!

Wszystkich informacji dotyczących np. dogodnego dla Państwa terminu, dowiecie się u Pań Wychowawczyń!