W pracy wykorzystujemy najlepsze,metody i programy nauczania które pobudzają ,ciekawość i wyobraźnię dziecka rozwijają ,olsztyn logiczne myślenie i zdolności matematyczne, wzbogacają jego słownictwo i uwrażliwiają, na sztukę,Czas zabawy wypełniają piosenki, bajki, wiersze, zagadki i gry zespołowe, gimnastyka, które każdego dnia rozwijają dziecięce ciało i umysł, zajęcia muzyczne uwrażliwiają na piękno zajęcia plastyczne wydobywają potencjał twórczy a codzienna zabawa z językiem przedszkole, angielskim od najmłodszych lat ułatwia w przyszłości naukę języków obcych a także pozwala na swobodną,olsztyn,angielską komunikację werbalną już na poziomie szkoły podstawowej Nasze dzieci kochają przedszkole i uwielbiają do niego chodzić, ponieważ doświadczają tutaj troskliwej opieki i mądrej miłościRodzice, tworząc ART SCHOOL & BRITISH pamiętaliśmy o sprawach najważniejszych,olsztyn, zapewnieniu dzieciom, możliwie największego,przedszkole, bezpieczeństwa i ,przedszkole,Olsztyn,środowiska stymulującego rozwój - ale także dbałości o to, by spędzany u nas czas wypełniała przede,przedszkole,wszystkim aktywna i twórcza zabawa.c zabaw oraz ogólnopolskim konkursie literackim „Gdań

z ART SCHOOL & BRITISH SCHOOL.. Pani Przedszkolanka prowadzi zabawy z chętnymi dziećmi. Te dzieci, które są już gotowe do , rozłąki z mamą, można zostawić na czas zajęć adaptacyjnych pod naszą opieką. Na zajęcia należy zapisać telefonicznie uzgadniając olsztyn termin i harmonogram rozpoczęcia zajęć. Możemy spotykać codziennie, lub co drugi dzień, a także raz w tygodniu. Koszt zaję, adaptacyjnych wliczony jest w cenę czesnego.przedszkolaki,zabawa,edukacja,nauka,w olsztynie,przedszkole,jaroty,nagorki,nowoczesne,oswiata,dydaktyka,pla.


szkoa_odkrywcow
mamo-toto-wole-wode Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi.
  • Na basenie

Zapraszamy do galerii zdięć

Teatr Narwal

13 marca 2013r o godzinie 11:30
w Przedszkolu ART SCHOOL wystąpi,
z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Teatru,

TEATR NARWAL

z przedstawieniem

„ Śmigusek Dyngusek”

"Jest to historia małego króliczka, który urodził się błękitny. Inne zwierzęta z farmy dokuczały mu , wciąż wypytując go, dlaczego tak dziwnie wygląda. I kury, i gęsi, a nawet Koń Zenon, wyśmiewały się z niego. Tylko krowa Mela, która przeżyła nie jedną wiosnę, wiedziała, że Króliczek Błękitek jest wyjątkowy. Wkrótce okazało się, że był Wielkanocnym Króliczkiem i razem z właścicielką wesołej farmy przygotowywali tegoroczne święta. Bajka w zabawny sposób pokazuje życie na wsi, ale przede wszystkim, opowiada o polskiej tradycji obchodzenia Świąt Wielkiej Nocy, w różnych zakątkach naszego kraju."